12345

NASI JUDOCY TO TEŻ ŚWIETNI BIEGACZE

19 kwietnia odbył się bieg ulicami naszego miasta RUN TORUŃ, przed biegiem głównym odbyły się biegi dla dzieci. Nasi judocy zaprezentowali się w tych biegach znakomicie. Na dystańsie 200 metrów, w grupie wiekowej 2008-2010 II miejsce zdobył Piotrek Wiwatowski, na dystańsie 600 metrów w grupie 2005-2007, zwyciężył Bartek Wiwatowski a na 1000 metrów w grupie 2002-2004 na trzecim stopniu podium stanął Sergiusz Stańczewski. Jak widać judo rozwija wszechstronnie. Gratulacje !!!

DANIEL MOSKAL MISTRZEM POLSKI JUNIORÓW W JASTRZĘBIU ZDRÓJ

W dniu 10 kwietnia Daniel Moskal wywalczył na matach w Jastrzębiu złoty medal Mistrzostw Polski Juniorów. Walki eliminacyjne bardzo szybko kończyły się na korzyść naszego zawodnika, najbardziej emocjonujący był finał który, Daniel zwyciężył na punkty. Wielkie gratulacje dla Daniela. Brawo!!! Brawo !!! Na zdjęciu nasz MISTRZ z trenerem Romanem.

WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH DLA ZAWODNIKÓW I MIŁOŚNIKÓW UKS KODOKAN

Mówi zając do baranka, jaka piękna ta pisanka, wtem z jajeczka wyszła kurka, nastroszyła swoje piórka, teraz biega głośno krzyczy że Wesołych Świąt Ci życzy. Najlepsza życzenia świąteczne od trenerów Ewy i Romana Wiwatowskich oraz Zarządu UKS Kodokan Toruń

Zdjecie

OTWARTY PUCHAR POLSKI MŁODZIKÓW W SUCHYM LESIE KOŁO POZNANIA

Wiktor Wojtalewicz, Kajetan Zawadzki i Miłosz Baca bardzo dobrze zaprezentowali się w Pucharze Polski Młodzików. Dla całej trójki był to był pierwszy tej rangi turniej. Najlepiej wypadł Wiktor który po trzech wygranych walkach znalazł się w finale, zdobywając srebrny medal. Kajtek i Miłosz wywalczyli siódme lokaty wygrywając w świetnym stylu dwie walki i dwie przegrywając.Na zdjęciach nasz medalista z trenerem i dumnym tatą. Gratulacje !!!

Zdjecie
Zdjecie

OTWARTE MISTRZOSTWA BYDGOSZCZY DZIECI I MŁODZIKÓW MARZEC 2015

Podczas zawodów w Bydgoszcz nasi reprezentanci nie zawiedli. Był to bardzo duży turniej , startowało w nim ponad 500 zawodników z całej Polski. W jednej z liczniejszych kategorii wagowych do 29 kilogramów mieliśmy klubowy finał . Spotkali się w nim Bartek Wiwatowski i Antek Jędrzejewski. Oby jak najwięcej takich finałów. Nasi zawodnicy wywalczyli w tych zawodach następujące lokaty: pierwsze miejsca Bartosz Wiwatowski i Wiktor Wojtalewicz, drugie lokaty Antoni Jędrzejewski, Kajetan Zawadzki, Oliwier Ciechacki, Zuzanna Urbanowicz,brązowe krążki wywalczyli Kinga Dzikowska i Jakub Nowakowski, piąta lokata przypadła Laurze Małek.Na zdjęciu nasi finaliści. Gratulacje !!!

Zdjecie
Zdjecie

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ DZIECI W GRUDZIĄDZU MARZEC 2015 ANTEK JĘDRZEJEWSKI W FINALE

Z powodu kontuzji kolana trenerki Ewy nie wystartowaliśmy w większym składzie w turnieju w Grudziądzu. Wielką determinacją wykazał się jednak Antoni Jędrzejewski, który udał się wraz z tatą na ten turniej. Antek walczył bardzo dobrze, zwyciężył cztery walki, przegrał dopiero w finale i zdobył srebrny medal. Wielkie gratulacje dla Antka i jego taty!!!

Zdjecie

AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW I SENIOREK W BYTOMIU

W Bytomiu nasi najstarsi zawodnicy - Eliza Mioducka i Daniel Moskal zmagali się w Akademickich Mistrzostwach Polski.Oboje spisali się wyśmienicie zdobywając brązowe medale mistrzostw. Eliza stoczyła cztery walki z czego trzy wygrała w świetnym stylu,Daniel stoczył pięć walk cztery zwycięskie i jedną przegraną minimalnie na kary.Ponadto Eliza została sklasyfikowana na drugim miejscu w klasyfikacji uniwersytetów czyli została Wicemistrzynią Polski Uniwersytetów. Oboje są świeżo upieczonymi studentami Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Wielkie gratulacje. Jesteśmy z Was dumni !!!

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

PUCHAR POLSKI JUNIOREK I JUNIORÓW W PILE

Daniel Moskal i Natalia Pilarczyk startowali w Pucharze Polski Juniorek i Juniorów w Pile. Na Pilskich matach Danielowi udało się wywalczy brązowy medal, natomiast Natalia była piąta.

Zdjecie

MISTRZOSTWA MAKROREGIONU POMORSKIEGO MŁODZIKÓW GDAŃSK LUTY 2015

Nasi zawodnicy, którzy od tego roku wkraczają w grupę wiekową młodzika wystartowali w swoich pierwszych zawodach w tej grupie wiekowej. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ich występu ponieważ Wiktor Wojtalewicz i Kajetan Kasprzyk stawali na podium tego turnieju. Wiktor wywalczył złoty medal a Kajtek srebrny, Gratulacje chłopcy !!!

Zdjecie
Zdjecie

MIĘDZYNARODOWY CAMP W ELBLĄGU STYCZEŃ 2015

Najbardziej utytułowani zawodnicy naszego klubu Daniel Moskal i Natalia Pilarczyk wzięli udział wraz z trenerem Romanem w międzynarodowych treningach i randori w Elblągu.Nowe doświadczenia mamy nadzieję zaprocentują na kolejnych turniejach.Powodzenia dla naszych mistrzów!!!

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

GWIAZDKOWY TURNIE DZIECI I MŁODZIKÓW W SZUBINIE GRUDZIEŃ 2014

W Szubinie tuż przed samym Boży Narodzeniem odbył się turniej. Nasi zawodnicy walczyli bardzo dzielnie na szubińskich matach. Oto wyniki w poszczególnych grupach wiekowych i wagowych: Pierwsze lokaty: Piotr Wiwatowski, Jakub Borysiak, Bartosz Wiwatowski, Miłosz Baca, Tymoteusz Stańczewski, Oliwia Włotkowska, drugie miejsca wywalczyli: Kajetan Zawadzki, Kajetan Kasprzyk, Oliwier Ciechacki, Konrad Borysiak, Michalina Załucka, Julia Osowska, Zuzanna Urbanowicz, Emila Włotkowska, Antoni Jędrzejewski trzecią lokatę wywalczył Maciej Moroz a piątą Klaudiusz Rupiński. Drużynowo Kodokan wywalczył III miejsce. Brawo !!!

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ DZIECI W TORUNIU LISTOPAD 2014

W naszym mieście odbył się turniej dzieci. Organizatorem był klub Bushi. Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze. Oto wyniki. Pierwsze lokaty wywalczyli: Michalina Załucka,Bartosz Wiwatowski, Kajetan Zawadzki, Sergiusz Stańczewski, Wiktor Wojtalewicz, drugie miejsca zdobyli Piotr Wiwatowski, Michał Grubba, Oliwier Ciechacki, a trzecie Tymoteusz Stańczewski.

OGÓLNOPOLSKI DRUŻYNOWY TURNIEJ DZIECI W GDYNI PAŹDZIERNIK 2014

Do turnieju w Gdyni nasz klub wystawił dwie drużyny. Jedną w roczniku 2002-2003 i młodszą w roczniku 2004-2005. Obie drużyny spisały się bardzo dobrze. Starsi wywalczyli srebrny medal, a młodsza drużyna medal brązowy.Oto składy drużyn: rocznik 2002-2003 Michał Grubba, Oskar Czarnomski, Kajetan Zawadzki, Tymoteusz Stańczewski, Nikolas Walkowiak, Oliwier Ciechacki, Jakub Borysiak, Wiktor Wojtalewicz, drużyna 2004-2005 Kacper Olejnik, Bartosz Wiwatowski, Wojciech Witowski, Julia Osowska, Sergiusz Stańczewski, Laura Małek, Szymon Lewandowski, Damian Kuczawski. Brawo!!!

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW PAŹDZIERNIK 2014

W zawodach w Szubinie bardzo dobrze zaprezentował się Kajetan Kasprzyk ,który wygrał w świetnym stylu cztery walki, przegrywając tylko walkę finałową. Gratulacje dla Kajetana

OTWARTE GWARDYJSKIE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK MŁODSZYCH W BYDGOSZCZY SIERPIEŃ 2014

Nasze dziewczyny świetnie spisały się podczas zawodów w Bydgoszczy. Patrycja Michałowska wywalczyła pierwsze miejsce zwyciężając zawodniczki krajowe jak i zagraniczne. Na drugim stopniu podium stanęła Sylwia Czarnecka, która przegrała dopiero walkę finałową. Brawo dziewczyny!!!

Zdjecie

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO MŁODZIKÓW I DZIECI W SZUBINIE MAJ 2014

W Szubinie odbyły się otwarte mistrzostwa naszego województwa. Nasi młodzi zawodnicy jak zwykle nie zawiedli przywożąc wiele medali. Wyniki w poszczególnych grupach wiekowych i wagowych I miejsca zdobyli B.Wiwatowski, M. Załucka, W. Wojtalewicz, O. Ciechacki, II miejsca wywalczyli A. Jędrzejewski, J. Osowska, J. Nowakowski, Z. Urbanowicz,K. Kowalska, O. Włotkowska,T. Stańczewski na trzecim stopniu podium stanęli M. Zieliński,L. Małek,S. Stańczewski, W. Witowski, E. Włotkowska,M. Grubba, K. Kasprzyk, piąte lokaty przypadły Bartoszowi Rumińskiemu oraz Damianowi Kuczawskiem.

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ DZIECI W DĄBROWIE KOŁO KOSZALINA 2014

Dąbrowie koło Koszalina nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze. Pierwsze lokaty wywalczyli Piotr Wiwatowski, Bartosz Wiwatowski, Jakub Nowakowski, Oliwier Ciechacki, Wiktor Wojtalewicz, trzecie miejsce wywalczyła Michalina Załucka a piąte Oliwia Włotkowska. Piotrek Wiwatowski otrzymał także puchar dla najmłodszego zawodnika turnieju. Wielkie gratulacje dla wszystkich !!!

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

TURNIEJ DZIECI I MŁODZIKÓW W JUDO W TORUNIU KWIECIEŃ 2014

W naszym mieście odbył się turniej dzieci i młodzików. Organizatorem byli nasi sąsiedzi z Toruńskiego Klubu Sportowego Judo. Turniej odbył się na hali Zespołu Szkół Samochodowych. Reprezentanci naszego klubu spisali się bardzo dobrze zdobywając 14 medali. Zołte medale wywalczyli: Michalina Załucka i Bartek Wiwatowski, srebrne Martyna Radke, Kinga Kowalska i Miłosz Zieliński,brązowe zawisły na szyjach Sandry Zdziarskiej, Oliwii Włotkowskiej,Damiana Kuczawskiego, Tymka Stańczewskiego, Kajetana Kasprzyka, Oliwiera Ciechackiego, Kludiusza Rupińskiego, Michała Grubby i Antka Jędrzejewskiego. Gratulacje dla naszych młodych medalistów!!!

NATALIA PILARCZYK I DANIEL MOSKAL WICEMISTRZAMI POLSKI KWIECIEŃ 2014

Natalia Pilarczyk wywalczyła srebrny medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Rzeszowie a Daniel Moskal srebrny medal Mistrzostw Polski Juniorów w Kielcach.Przed naszymi zawodnikami kolejne starty w Pucharach Polski i Turniejach międzynarodowych. Liczymy na kolejne dobre występy. Gratulacje dla naszych wicemistrzów!!!

Zdjecie
Zdjecie

TURNIEJ DZIECI W GRUDZIĄDZU MARZEC 2014

W Grudziądzu odbył się turniej dzieci. Nasi zawodnicy kilkakrotnie stawali na podium. Pierwsze miejsce w grupie wiekowej 2004-2006 wywalczył Damian Kuczawski, w starszej grupie 2002-2003 na drugim stopniu podium uplasowali się Klaudiusz Rupiński, Kajtek Zawadzki i Michał Grubba, a trzecie miejsce w tej grupie wiekowej wywalczył Tymek Stańczewski.

KODOKAN PODBIJA ŚWIAT-PIĘĆ MEDALI NA TURNIEJU W NIEMIECKIEJ JENIE 18-19.01.2014

Reprezentanci naszego klubu wystartowali w Międzynarodowym Turnieju Judo w Jenie, który jest uważany za bardzo prestiżowe zawody w tej grupie wiekowej. Był to pierwszy wyjazd młodych adeptów judo poza granice kraju. Mimo braku doświadczenia na arenach zagranicznych judocy z Kodokanu spisali się znakomicie. Pierwszego dnia walczył najmłodszy reprezentant Kodokanu Bartosz Wiwatowski który w grupie wiekowej do 10 lat i kategorii wagowej do 27 kg wywalczył złoty medal. Drugiego dnia walczyli zawodnicy w grupie wiekowej do 12 lat, gdzie reprezentacja Kodokanu wywalczyła cztery kolejne medale. Złoty medal w kat. wagowej powyżej 50 kg. zdobył Miłosz Baca, srebrny medal Jakub Nowakowski w kategorii 46 kg, brązowe krążki zawisły na szyjach Michaliny Załuckiej (28 kg) oraz Adama Kołakowskiego (50 kg), na piątych lokatach uplasowali się Tymoteusz Stańczewski (38kg) oraz Laura Małek (40 kg). Jadąc na zawody nie wiedzieliśmy z jaką siłą naszych zachodnich sąsiadów oraz innych ekip zagranicznych przyjdzie nam się zmierzyć, okazało się że w naszych młodych zawodnikach jest duży potencjał, po tak udanym starcie będziemy chcieli dalej podbijać świat.Zawodnicy i trenerzy dziękują Urzędowi Miasta Torunia dzięki któremu wyjazd doszedł do skutku. Na dwóch pierwszych zdjęciach złoci medaliśći w akcji, na kolejnym cała nasza wspaniała drużyna,na ostatnim drużyna podczas wycieczki po Erfurcie.

Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie
Zdjecie

ZDROWYCH WESOŁYCH ŚWIĄT

WSZYSTKIM ZAWODNICZKOM I ZAWODNIKOM, RODZICOM, DZIADKOM I SYMPATYKOM NASZEGO KLUBU ŻYCZYMY ZDROWYCH , POGODNYCH, RODZINNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA, A W NOWYM ROKU SPEŁNIENIA MARZEŃ, WIELU RADOSNYCH CHWIL, A SOBIE ŻYCZYMY JAK NAJWIĘCEJ IPPONÓW W WYKONANIU NASZYCH ZAWODNIKÓW!!!!!!!! TRENERZY EWA I ROMAN WIWATOWSCY

Zdjecie

GWIAZDKOWY TURNIEJ DZIECI W SZUBINIE 14.12.2013

W Szubinie odbył się ostatni w tym roku turniej judo. Nasi młodzi zawodnicy jak zwykle nie zawiedli i przywieźli z Szubina 12 medali. Złote medale zdobyli Miłosz Zieliński, Bartek Wiwatowski, Michalina Załucka.Srebrne krążki zawisły na szyjach Emilii Włotkowskiej, Laury Małek, Antka Jędrzejewskiego i Kajtka Zawadzkiego, natomiast na trzecim stopniu podium stanęli Jakub Drzymała, Bartosz Rumiński,Martyna Radke,Oliwia Włotkowska i Tymek Stańczewski. Na zdjęciu finaliści wagi do 27 kilogramów kategorii najmłodszej "dzieci rocznik 2006 i młodsi" Miłosz i Antek tuż po odebraniu, jednych ze swoich pierwszych,medali. Życzymy sobie jak najwięcej takich finałów.

Zdjecie

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ DZIECI WE WŁOCŁAWKU 8 GRUDNIA 2013

We Włocławku zdobyliśmy "worek" medali na najwyższym stopniu podium stanęli: Piotruś Wiwatowski,Kacper Olejnik,Piotrek Frąckowski,Miłosz Baca, Kinga Kowalska,Wiktor Wojtalewicz, drugie miejsce zdobyli: Martyna Radke, Oliwia Włotkowska, Kajtek Zawadzki,Michał Hoffman, brązowe medale wywalczyli: Laura Małek, Michalina Załucka, Antek Jędrzejewski, Kalina Andruszkiewicz, Szymon Lewandowski, Eryk Hoffman, Michał Grubba. Do Torunia pojechał też puchar dla najmłodszego zawodnika turnieju, którym został Piotruś Wiwatowski (4 latka) Na zdjęciach zwycięzcy najmłodszej grupy wiekowej.Kacper, Piotrek i Piotruś.Brawo młodzi !!!

Zdjecie____ Zdjecie

Zdjecie

BARTEK TRZECI W WARSZAWIE 1 GRUDNIA 2013

Bartek Wiwatowski wywalczył brązowy medal na Ogólnopolskim Turnieju w Warszawie. Stoczył cztery walki z czego trzy zwyciężył przed czasem i tym samym uplasował się na trzecim stopniu podium. Gratulacje !!!

Zdjecie

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ DZIECI W PŁOCKU 16 LISTOPAD 2013

W Płocku młoda drużyna naszego klubu wywalczyła piąte miejsce drużynowo na 21 sklasyfikowanych klubów. Pierwsze miejsca w swoich kategoriach wagowych zdobyli:Oliwia Włotkowska, Kinga Kowalska, Michalina Załucka, Jakub Nowakowski,Wiktor Wojtalewicz, srebrny medal wywalczył Miłosz Baca a brązowy Bartek Wiwatowski. Poza tym Michalina Załucka została uznana najlepszą zawodniczką turnieju wśród dziewcząt, na turnieju wygrała pięć swoich walki i to wszystkie przed czasem.Brawa dla medalistów!!! Na zdjęciu Michalina najlepsza zawodniczka turnieju

Zdjecie

PATRYCJA MICHAŁOWSKA TRZECIA W OTWARTYM PUCHARZE POLSKI JUNIOREK MŁODSZYCH W BYTOMIU 9 LISTOPAD 2013

Bardzo dobrze spisała się na Pucharze Polski nasza zawodniczka Patrycja Michałowska, która wywalczyła po raz pierwszy w swojej karierze medal na tak prestiżowych zawodach.Wielkie brawa!!!

Zdjecie____ Zdjecie

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ DZIECI W GRUDZIĄDZU 9 LISTOPAD 2013

MŁODZI ZAWODNICY NASZEGO KLUBU BARDZO DOBRZE SPISALI SIĘ W GRUDZIĄDZU. SWOJE KATEGORIE WAGOWE WYGRALI: KACPER OLEJNIK, BARTEK WIWATOWSKI, KAJTEK ZAWADZKI, KUBA NOWAKOWSKI I WIKTOR WOJTALEWICZ, NA DRUGIM STOPNIU PODIUM STANĄŁ ADAM KOŁAKOWSKI A NA TRZECIM TYMEK STAŃCZEWSKI I OLIWIER FILIPOWICZ. DRUŻYNOWO KODOKAN WYWALCZYŁ TRZECIE MIEJSCE. BRAWO MŁODZI!!!

Zdjecie____ Zdjecie

ZŁOTO DLA KODOKANU !!!

W Gdyni (20.10.2013) odbył się Ogólnopolski Drużynowy Turniej Dzieci. Nasza Drużyna podobnie jak przed rokiem wywalczyła złoty medal. Najtrudniejszy okazał się już pierwszy mecz z gospodarzem turnieju Galeonem Gdynia. Mecz zakończył się wynikiem 4:4 i o zwycięstwie zadecydowały tzw. „małe punkty” 40-32. Kolejne dwa mecze poszły dość łatwo ponieważ w obu Kodokan zwyciężył 7:1.Gratulacje dla młodych zawodników!!!

Zdjecie

OTWARTY MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI JUNIORÓW WE WROCŁAWIU

Daniel Moskal ponownie w ścisłej czołówce wśród juniorów w kategorii 100 kg. Tym razem na trzecim stopniu podium. Gratulacje !!!

Zdjecie

NATALIA PILARCZYK BRĄZ NA MISTRZOSTWACH POLSKI SENIOREK W GDAŃSKU

W Gdańsku odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów w Judo. Zmagania judoków toczyły się przez trzy dni od piątku do niedzieli. Już pierwszego dnia dużą niespodziankę sprawiła nam Natalia Pilarczyk, która w kategorii +78 kg wywalczyła brązowy medal. Jest to tym bardziej ogromny sukces tej zawodniczki ponieważ wkracza ona dopiero w grupę juniorską,a w Gdańsku była najmłodszą medalistką tych mistrzostw. Natalia brawo, brawo,tak trzymaj !!!!

Zdjecie____Zdjecie

OTWARTY MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI W WARSZAWIE

Daniel Moskal kolejny raz potwierdza swoją przynależność do ścisłej krajowej czołówki w kategorii wagowej do 100 kilogramów. Tym razem srebrny medal dla Daniela. Brawo !!!

Zdjecie

Wyświetl wszystkie wpisy...

6